Čertovská bojovka pro děti

By Irena Závišková,

  Filed under:
  Comments: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čertovská bojovka pro děti

Zaměstnanci Mateřské školy v Petrovicích připravili pro rodiny s malými dětmi „Čertovskou bojovku“. Jedná se o hru v přírodě, při které budou děti společně s rodiči plnit úkoly od čertíků, anděla i Mikuláše. Hra bude zpřístupněna  od čtvrtka 2. prosince od 13.00 hodin až do pátku 3. prosince do 15.00 hodin.

Start je u vchodu mateřské školy, cesta povede po fáborkách od úkolu číslo 1 až po úkol číslo 11, cíl je opět u dveří mateřské školy. Zahrát si tuto bojovku můžete i v podvečer, v tom případě si vezměte s sebou baterku nebo čelovku, a pokud se na cestu budete vydávat později než v 16.30 hodin – tzn. mimo provoz MŠ, najdete čertovský pergamen pro každou rodinku společně se stíracím fixem ve venkovní schránce u vchodu do školky, kam nám vše po projití cesty zase vraťte.

Maminkám na mateřské dovolené doporučujeme zahrát  si se svými dětmi  tuto čertovskou bojovku v pátek během dopoledne  z důvodu dodržování rozestupů mezi jednotlivými rodinami. Ve čtvrtečním termínu je hra určena především rodinám dětí, které chodí do naší mateřské školy. S sebou na cestu si ještě vezměte balíček papírových kapesníčků ke stírání splněných úkolů.

Přejeme Vám pěkný čertovský zážitek….